Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 18. bölüm fragmanı sürpriz gelişmelere gebe
Tatlı İntikam 18. bölüm fragmanı sürpriz gelişmelere gebe
Tatlı İntikam 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan'ın kendisine bir türlü inanmaması Pelin'i sinirlendiriyor ve Sinan'dan ayrılıyor.
Magazin 4 Ağustos 2016 - 11:32

Kanal D’nin en çok izlenen ve büyül ilgi gören dizisi Tatlı İntikam’ın 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde çantadaki lekeyi gören Pelin, kendisini kaçıran kişinin Rüzgar olduğuna kesin gözüyle bakıyor. Bu konuda Sinan’ı da ikna etmeye çalışıyor fakat genç adam en yakın arkadaşını koruyarak böyle bir şey olamayacağını dile getiriyor. Kendisini bir türlü inandıramayan Pelin sevgilisine sinirleniyor ve ilişkisini bitiriyor.

Tatlı İntikam’ın 18. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

TATLI İNTİKAM 18. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin kim olduğu bilinmeyen birtakım adamlar tarafından kaçırılır. Sinan evinin kapısına kadar bıraktığı Pelin'in kayıp olduğunu öğrendiğinde deliye döner. Rıza ile hareket edip Pelin'i aramaya başlar. Pelin'i kim neden kaçırmıştır? Rıza'nın ihaleye girmesini istemeyen adamlar mı? Pelin'e öfkesi olan Ceyda mı? Yoksa Sinan'a takıntılı hasta aşık olan Rüzgar mı?