Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 20. yeni bölüm fragmanı izle: Evlilik öncesi kritik viraj
Tatlı İntikam 20. yeni bölüm fragmanı izle: Evlilik öncesi kritik viraj
Tatlı İntikam 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Pelin evlilik yolunda çok kritik bir virajdan geçmek zorunda kalıyor
Magazin 22 Ağustos 2016 - 10:57

Kanal D’nin beğeni ile izlenen romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Pelin evlilik için adım atıyorlar atmasına ama her iki aileden de bu karara tepki geliyor. Fakat yopun ısrara dayanamayan her iki aile de genç aşıklara bir dolu test uyguluyor. Peki, Sinan ve Pelin bu testlerden başarıyla ayrılabilecek mi?

 

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Meliha'nın düğün sürprizi herkes için büyük şok olmuştur, özellikle Pelin ve Sinan için! Sinan nasıl olup da bu oyunun bu kadar uzadığına anlam veremez. Artık gerçekleri açıklamanın zamanı gelmiştir. Sinan,  belki de ilk defa Meliha'ya gerçekleri söyler. Onun hayatında bir tek kadın vardır, o da Pelin'dir! Ve ondan başka kimse de olmayacaktır.  Bu itiraf anne ve oğlun arasını açar. Pelin ise, bütün bu yaşananlardan sonra düğünü basar, ama iş işten geçmiştir. Pelin, hem Sinan ile arasını düzeltmek, hem de restoran parasını Sinan'dan saklamak için uğraşırken, onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.