Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 21. yeni bölüm fragmanı izle: Yollar ayrıldı
Tatlı İntikam 21. yeni bölüm fragmanı izle: Yollar ayrıldı
Tatlı İntikam 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan restoran gerçeğini öğrendikten sonra hem Pelin'e hem de Bülent'e cephe alıyor.
Magazin 29 Ağustos 2016 - 09:17

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ve Bülent’in restoran gerçeğini saklaması Sinan’ı çılgına çeviriyor. Sinan her ikisiyle de yollarını ayırıyor. Bakalım bu haftaki bölümde Sinan; Pelin ve Bülent’i affedebilecek mi?

 

Tatlı İntikam’ın 21. bölümü 3 Eylül Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin ve Sinan evlilik kararı alırlar. Mutluluktan aşktan ayakları yerden kesilir. Ama aileleri onları hayatın sert gerçekçiliğiyle yüzleştirir. Çünkü ne Süheyla'yla Rıza, ne de Meliha bu evliliğe onay vermektedir. Pelin'in ailesini Simay ve Başak ikna etmeye çalışırken, Meliha'yı da Havva, ve Necip ikna etmeye çalışır. Pelin ve Sinan'ın bir araya gelmesi sandıkları kadar kolay olmayacaktır.