Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 23. bölüm 2. fragmanı izle: Sinan nikah masasını terk ediyor
Tatlı İntikam 23. bölüm 2. fragmanı izle: Sinan nikah masasını terk ediyor
Tatlı İntikam 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan, Pelin'i nikah masasında bırakıp gidiyor.
Magazin 23 Eylül 2016 - 12:36

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Tatlı İntikam’ın 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ile Pelin tam evlenecekken Sinan aldığı bir mesajla töreni terk ediyor. Pelin ne olduğunu anlamaya çalışıyor fakat Sinan’a geri adım attıramıyor. Sinan’ın aldığı bu kadar önemli olan mesaj ne?

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin'le büyük bir kavga eden Rüzgar ortadan kaybolur. Pelin, kendisini kaçıranın Rüzgar olduğundan emindir. Sinan ise, sonuna kadar Rüzgar'ın suçsuzluğuna inanmaktadır. İkili bu konuda gerilirken Başak da düğün planları yapmaktadır. Başak'ın düğünü, Pelin ve Sinan'ı yan yana getirmeye yetecek midir? Gerçekte Pelin'i kaçıran Rüzgar mıdır? Soruların cevapları bir bir ortaya çıkarken ikili yeni bir haberle sarsılır.