Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 23. yeni bölüm fragmanı izle
Tatlı İntikam 23. yeni bölüm fragmanı izle
Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Bülent'in gözleri gibi baktığı Filiya'da yangın çıkıyor.
Magazin 19 Eylül 2016 - 15:47

Kanal D’nin cumartesi günleri yayınlanan ve her bölümü büyük ilgiyle izlenen romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Bülent’in ekmek teknesi Filiya’nın yanması herkesi şoke ediyor. Sinan ve Bülent kahrolurken ikiliyi çok zor günler bekliyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin'le büyük bir kavga eden Rüzgar ortadan kaybolur. Pelin, kendisini kaçıranın Rüzgar olduğundan emindir. Sinan ise, sonuna kadar Rüzgar'ın suçsuzluğuna inanmaktadır. İkili bu konuda gerilirken Başak da düğün planları yapmaktadır. Başak'ın düğünü, Pelin ve Sinan'ı yan yana getirmeye yetecek midir? Gerçekte Pelin'i kaçıran Rüzgar mıdır? Soruların cevapları bir bir ortaya çıkarken ikili yeni bir haberle sarsılır.