Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 25. bölüm 2. fragmanı izle: Duygusal yakınlaşma
Tatlı İntikam 25. bölüm 2. fragmanı izle: Duygusal yakınlaşma
Tatlı İntikam 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin, Sinan'ı "Unuttum" dese de hal ve hareketeleri onu ele veriyor.
Magazin 5 Ekim 2016 - 09:40

Kanal D’nin romantik dram tadındaki dizisi Tatlı İntikam’ın 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin Filiya’ya Sinan’la savaşmak için gidiyor fakat ikili bir araya geldiğinde duygusal bir yakınlaşma gerçekleşiyor. Sinan’ın “Hala kalbinde ben varım değil mi?” sorusuna Pelin “Yoksun ve asla da olmayacaksın” diyerek karşılık veriyor fakat güzel kadının hal ve hareketleri onu ele veriyor.

İLGİLİ HABERTatlı İntikam 25. bölüm fragmanı izle: Pelin'den flaş kararTatlı İntikam 25. bölüm fragmanı izle: Pelin’den flaş karar

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Zaman geçmiş, yollar ayrılmış, herkes değişmiştir… Pelin, hayata tutunmuş, kariyerinde yükselmiş, başarılı ve güçlü bir kadın olmuştur. Hayatında her şey kusursuz ilerlerken bir yıl sonra Sinan'la ilk kez karşı karşıya gelir. Sinan da, eski Sinan değildir. Her şeyi arkasında bırakıp giden Sinan, asi ve tutkulu bir serseriye dönüşmüştür.

Ya aşk? O da bitmiş midir? Pelin ve Sinan kalan tek bağları Filiya için bir araya gelirler. Bu buluşmayı hazırlayan onların geçmişinden habersiz Barış Atasoy'dur. Şimdi, Sinan için karar zamanıdır. Pelin'le aralarındaki bu bağı koparıp yeniden gidecek midir? Yoksa kalıp savaşacak mıdır?