Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 25. bölüm fragmanı izle: Pelin’den flaş karar
Tatlı İntikam 25. bölüm fragmanı izle: Pelin’den flaş karar
Tatlı İntikam 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin hayati ile ilgili çok önemli bir karar alıyor.
Magazin 3 Ekim 2016 - 12:37

Kanal D’nin sevilerek izlenen dizisi Tatlı İntikam yepyeni bir hikaye ile ekranlara döndü. Tatlı İntikam’ın 25. bölüm fragmanı ise yayınlandı. Yeni bölümde Sinan bir yıl aradan geri dönüyor ve her şeyi düzelteceğini söylüyor. Fakat Pelin Barış’a bir şans vereceğini açıklıyor.

Tatlı İntikam’ın 25. bölümü 8 Ekim Cumartesi günü Kanal D’de ekranlara gelecek.

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK…

Zaman geçmiş, yollar ayrılmış, herkes değişmiştir… Pelin, hayata tutunmuş, kariyerinde yükselmiş, başarılı ve güçlü bir kadın olmuştur. Hayatında her şey kusursuz ilerlerken bir yıl sonra Sinan'la ilk kez karşı karşıya gelir. Sinan da, eski Sinan değildir. Her şeyi arkasında bırakıp giden Sinan, asi ve tutkulu bir serseriye dönüşmüştür.

Ya aşk? O da bitmiş midir? Pelin ve Sinan kalan tek bağları Filiya için bir araya gelirler. Bu buluşmayı hazırlayan onların geçmişinden habersiz Barış Atasoy'dur. Şimdi, Sinan için karar zamanıdır. Pelin'le aralarındaki bu bağı koparıp yeniden gidecek midir? Yoksa kalıp savaşacak mıdır?