Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 26. bölüm 2. fragmanı izle: Sinan can evinden vuruluyor
Tatlı İntikam 26. bölüm 2. fragmanı izle: Sinan can evinden vuruluyor
Tatlı İntikam 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin, Sinan'ı hayatından tamamen çıkardığını belli etmek için onunla olan tüm hatıralarını denize atıyor.
Magazin 12 Ekim 2016 - 09:30

Kanal D’de cumartesi günleri ekrana gelen ve her bölümü ilgiyle izlenen Tatlı İntikam’ın 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin, Sinan’ı hayatından çıkardığını belli etmek için onunla ilgili ne varsa denize atmaya başlıyor. Tam tek taşı da atacakken Sinan araya giriyor. Yaptıkları yüzünden büyük pişmanlık içerisinde olan Sinan “Tamam! Ne yapmaya çalıştığını anladım” derken Pelin ise “Bitti Sinan, artık hayatımda sadece Barış var” diyerek Sinan’ı can evinden buruyor.

Tatlı İntikam 26. bölümü ile 15 Ekim Cumartesi günü Kanal D ekranlarında…

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sinan'dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Sinan, Pelin'in içine gömdüğü ne kadar duygu varsa ortaya çıksın diye zorlar. Sinan'a duyduğu öfkeyle deliye dönen Pelin, güveni bulduğu Barış'a daha büyük adımlarla yaklaşır. Barış ise Sinan'ı hayatlarından çıkarmak için çok büyük bir teklif hazırlar. Diğer yandan da vereceği büyük davetle Pelin'le yaşadığı ilişkiyi herkese duyurmayı planlar.

Pelin gerçekten başka biriyle olmaya hazır mıdır? Peki Sinan Pelin'in bir başkasına gidişine göz yumacak mı? Yeni teklif Sinan'ı Filiya'dan vazgeçirmeye yetecek midir?