Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 26. yeni bölüm fragmanı izle: Barış Sinan savaşı
Tatlı İntikam 26. yeni bölüm fragmanı izle: Barış Sinan savaşı
Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Barış ile Sinan Filiya için restleşirken Barış yanına Bülent'i de almak istiyor.
Magazin 10 Ekim 2016 - 12:22

Kanal D’nin cumartesi günler yayınlanan dizisi Tatlı İntikam’ın 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Filiya için büyük bir savaş başlıyor. Barış öyle ya da böyle restoranı alacağını söylerken Sinan ise sonuna kadar savaşacağını belirtiyor. Barış bununla yetinmeyerek Sinan’ın en yakın arkadaşı Bülent’e de yanında yer alması için teklifte bulunuyor. Bakalım Bülent’in bu teklife cevabı ne olacak?

Tatlı İntikam 26. bölümü ile 15 Ekim Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sinan'dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Sinan, Pelin'in içine gömdüğü ne kadar duygu varsa ortaya çıksın diye zorlar. Sinan'a duyduğu öfkeyle deliye dönen Pelin, güveni bulduğu Barış'a daha büyük adımlarla yaklaşır. Barış ise Sinan'ı hayatlarından çıkarmak için çok büyük bir teklif hazırlar. Diğer yandan da vereceği büyük davetle Pelin'le yaşadığı ilişkiyi herkese duyurmayı planlar.

Pelin gerçekten başka biriyle olmaya hazır mıdır? Peki Sinan Pelin'in bir başkasına gidişine göz yumacak mı? Yeni teklif Sinan'ı Filiya'dan vazgeçirmeye yetecek midir?

Son güncelleme: 12:23 - 10.10.2016