Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 27. bölüm 2. fragmanı izle: Beklenen yakınlaşma
Tatlı İntikam 27. bölüm 2. fragmanı izle: Beklenen yakınlaşma
Tatlı İntikam 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Pelin'in yakınlaşması seyirciyi ekrana kilitleyecek.
Magazin 19 Ekim 2016 - 14:17

Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Tatlı İntikam’ın 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan Barış’a olan kuşkuları iyice artıyor ve bu konuda Pelin’i uyarıyor. Barış ise Pelin’in sürekli Sinan’la görüşmesinden rahatsız ve kıskançlık içerisinde… Öte yandan yeni bölümde öyle bir sahne izleyicilerle buluşacak ki izleyenler kendinden geçecek.

Tatlı İntikam 27. bölümü ile 22 Ekim Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin, Sinan'a onu unuttuğunu, hayatında yeri olmadığını kanıtlamaya çalışır. Barış'ı da birlikte bir geleceğe hazır olduğu konusunda cesaretlendirir. Sinan ise, davet gecesi karşısına çıkan gizemli kızla tekrar karşılaşır. Beklenmedik bir olay sonucunda Sinan, kızın hayatını kurtarır. Gizemli kızın Sinan'ı unutması artık mümkün değildir. Pelin ve Sinan gerilimi Filiya cephesinde de sürer. Filiya'nın kimde kalacağı hala merak konusudur. Sinan, gereken parayı bulabilecek mi? Yoksa her şeyi kaybedecek midir?