Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 27. bölüm fragmanı izle: Barış Pelin’den neyi saklıyor?
Tatlı İntikam 27. bölüm fragmanı izle: Barış Pelin’den neyi saklıyor?
Tatlı İntikam 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Barış'ın Pelin'den sakladığı sır ne?
Magazin 17 Ekim 2016 - 15:10

Kanal D’de cumartesi günleri yayınlanan Tatlı İntikam’ın 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Hakan, Simay’dan ayrılmak istediğini söylüyor. Bu sözlerin ardından Simay donup kalıyor.

BARIŞ NE SAKLIYOR?

Sinan’a olan kızgınlığından Barış’a koşulsuz güvenen Pelin, Sinan’ın ikazının ardından kendisinden saklanan gerçeğin peşine düşüyor. Barış’ın karşısına geçen Pelin, bu gerçeğin neden saklandığı konusunda Barış’a hesap soruyor.

Tatlı İntikam yeni bölümü ile 22 Ekim Cumartesi günü Kanal D ekranlarında…

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin, Sinan'a onu unuttuğunu, hayatında yeri olmadığını kanıtlamaya çalışır. Barış'ı da birlikte bir geleceğe hazır olduğu konusunda cesaretlendirir. Sinan ise, davet gecesi karşısına çıkan gizemli kızla tekrar karşılaşır. Beklenmedik bir olay sonucunda Sinan, kızın hayatını kurtarır. Gizemli kızın Sinan'ı unutması artık mümkün değildir. Pelin ve Sinan gerilimi Filiya cephesinde de sürer. Filiya'nın kimde kalacağı hala merak konusudur. Sinan, gereken parayı bulabilecek mi? Yoksa her şeyi kaybedecek midir?