Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanı izle: Sinan nezarethanede
Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanı izle: Sinan nezarethanede
Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan, Barış'ın şikayeti ile gözaltına alınıyor ve nezarethaneye düşüyor.
Magazin 31 Ekim 2016 - 14:20

Kanal D’nin yeni sezonda romantik dram formatıyla ekrana gelen dizisi Tatlı İntikam’ın 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Barış, Sinan’a kafayı takmış durumda… Barış’ın şikayeti üzerine Sinan gözaltına alınıyor. Bu duruma üzülen Pelin ise Sinan’a Barış’tan özür dilemesini söylüyor. Bakalım Sinan nezarethaneden çıkabilecek mi?

Tatlı İntikam 29. bölümü ile 5 Ekim Cumartesi günü Kanal D ekranlarında…

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin, Sinan'ın bir kızla öpüştüğünü görünce altüst olur. Belli etmek istemese de kıskanır. Sinan'ın açıklamasını dinlemez bile, kendisini gerçekten unuttuğunu düşünür. Diğer yandan, bir takım karanlık adamlar Filiya'nın etrafında dolaşmaya başlar. Pelin, son derece tedirgin olur.

Sinan ise, uzun zamandır görmediği gizli dostuyla tekrar bir araya gelir. Barış da boş durmaz. Sinan'ın bulaştığı kötü bir şeyler olduğundan emindir. Onları ortaya çıkartmak için var gücüyle uğraşır. Peki Sinan, Barış'ın bir şeyler karıştırdığını anlayınca ne yapacak?