Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tayfun Erdoğan babası Emrah’a göndermede bulundu
Tayfun Erdoğan babası Emrah’a göndermede bulundu
Şimdilerde Aşk ve Mavi dizisiyle ekranlara gelen Emrah'ın uzun bir süre tanımayı reddettiği oğlu Tayfun yeni yaşını ilginç bir mesajla kutladı.
Magazin 4 Kasım 2016 - 07:31

Magazin dünyasının yakından takip ettiği konulardan biri de şarkıcı Emrah ve uzun süre nüfusuna almadığı oğlu Tayfun arasında yaşananlar. Şimdilerde her ne kadar ortalık sakin gibi görünse de Tayfun Erdoğan zaman zaman yaptığı paylaşımlarla babası Emrah Erdoğan’a göndermeler yapmaktan geri durmuyor. 26 yaşına giren Tayfun Erdoğan sosyal medya hesabından paylaştığı yeni yaş notunda ilginç ifadeler kullanmış. İşte o paylaşım:

tayfun-erdogan
“Evet 26 yıl önce istenmeyen bir çocuk geldi dünyaya Bir hayatı daha doldurduk bir yaş daha attık olgunlaştık, hayatı öğrendik hani bir laf vardır ya ‘Bu hayatta babana bile güvenme’ diye bu hayat bana çok şey öğretti. Düşünüyorum acaba annem hayatımda olmasaydı nerede nasıl olurdum ben… Allah’ıma bin şükürler olsun ve ve bana mesaj atan o kadar insan var ki biz bir aile olmuşuz da haberim yokmuş. Allah tek tek razı olsun hepinize çok teşekkür ederim doğum günümü kutlayan herkese …”

İLGİLİ HABERTayfun Erdoğan, 'Emrah'ın oğlu broşürcü oldu' haberine tepki gösterdiTayfun Erdoğan, ‘Emrah’ın oğlu broşürcü oldu’ haberine tepki gösterdi

Son güncelleme: 11:36 - 04.11.2016