Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tayfun Erdoğan, ‘Emrah’ın oğlu broşürcü oldu’ haberine tepki gösterdi
Tayfun Erdoğan, ‘Emrah’ın oğlu broşürcü oldu’ haberine tepki gösterdi
Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, sosyal medya hesabından hakkında yapılan bir habere böyle tepki gösterdi.
Magazin 3 Ekim 2016 - 07:12

Aşk ve Mavi adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan Emrah, uzun bir dönem oğlu olarak tanımayı reddettiği Tayfun’la ilgili haberler yüzünden magazin gündeminden düşmemişti. Hukuki anlamda tanıma gerçekleştikten sonra şimdilerde herkes kendi işleriyle meşgul oluyor. Emrah’ın oğlu Tayfun, açtığı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla yaptıklarını takipçilerine gösterme fırsatı bulurken, projelerini de ilk olarak yine takipçileriyle paylaşıyor.

tayfun-erdogan-ic

Tayfun’un hesabından yaptığı son paylaşım ise Bursa’da katıldığı bir reklam çekimi sırasında çekilmiş fotoğraflar ve bununla ilgili yapılan haberler olmuş. Genç isim sadece bu fotoğraflar üzerinden yapılan haberi eleştirirken kendisiyle röportaj bile yapılmadığını belirterek ağzından çıkmış gibi yazılan metni de eleştirmiş. İşte Tayfun Erdoğan’ın o paylaşımları: “Bu bir reklam çekimi tanıtımıydı, benim için güzel bir anı bile olmuştu da bu nedir? Böyle bir röportaj bile vermedim ben vay arkadaş nereden nereye”