Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
TEMA-K Gönüllülerinden TEMA Vakfı’na destek
TEMA-K Gönüllülerinden TEMA Vakfı’na destek
Cemiyet hayatının ünlü isimleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü” konseptiyle 9 Mart'ta bir yurtdışı seyahati düzenledi.
Ünal DEMİRKAYA
Magazin 16 Mart 2016 - 14:15

“Türkiye Çöl Olmasın” sloganı ile kurulan TEMA Vakfı, çalışmalarına destek sağlamak üzere cemiyet hayatının ünlü isimlerinin oluşturduğu Kaynak Çalışma Grubu (TEMA-K), “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” konseptiyle 9 Mart’da bir yurtdışı seyahati düzenlediler.

Anıl-Sarıtaş,-Muazzez-Özturnaoğlu,-Buket-Dinçerler,-Sedef-Mercan,-Tülin-Doğruer
TEMA-K gönüllü grubunun Esra Öztürk ve Sedef Mercan'ın yöneticiliğinde İtalya-Milano gezisine cemiyet hayatından ünlü isimler katılım gösterdi.

Esra-Öztürk,-Neşe-Sert,-Figen-Kıral,-Azize-Akandere,-Feyda-Güneş,-Oya-İdil,-Ceyda-Kadayıfçıoğlu

Dünya Kadınlar Günü için organize edilen geziden elde gelir TEMA Vakfı’nın doğa eğitimi programlarına aktarıldı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

MİLANO'YA UÇTULAR

Dünya Kadınlar günü dolasıyla üç günlük İtalya-Milano turu düzenleyen TEMA-K gönülleri 32 kişilik grup ile İstanbul'dan Milano'ya uçtular. Dünya markalarının başkenti olan Milano'da hanımlar ilk gün gönüllerince gezerek ünlü markaların mağazalarını dolaştılar.

Gaye-Erukcu,-Özlem-Koyuncuoğlu,-Nur-Gürpınar

Deri Tanıtım Grubu (DTG), 2016 yılında Türk derisinin yurtdışı tanıtım yüzü olarak Arda Turan ile anlaşmıştı, DTG'nin hazırladığı bu reklam panoları Milano'nun en gözde yeri Duomo Meydan'ında bulunan Milan Cathedral'de afişi asılıydı.

Geziye katılan hanımlar Arda Turan'lı bu güzel afişin önünde hatıra fotoğrafı çekmeyi ihmal etmedi. İkinci gün dünyaca ünlü Como Gölü'ne gezi düzenleyerek, Como Gölü kenarında yürüyüş ve sohbet ardından öğle yemeği ve içeceklerini Antika Riva Restoranı sonrası kısa bir şehir turu yaptıktan sonra Milano'ya döndüler.


Üçüncü gün ise Dünyaca ünlü markalardan kendilerine ve eşlerine hediye alan hanımlar akşam yemeği için dünyaca ünlü restoran Dolce&Gabbana Restoran'da akşam yemeklerini yediler.