Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tepki çeken model Thylane Bondeau 15 yaşında!
Tepki çeken model Thylane Bondeau 15 yaşında!
Beş yıl önce Vogue Paris'e verdiği pozlarla tepki çeken Fransız model Thylane Bondeau 15 yaşında...
Magazin 22 Eylül 2016 - 14:59

Çok küçük yaşlarda modelliğe başlayan ve kendisine şuh pozlar verdirilen 15 yaşındaki Fransız model Thylane Blondeau, hayatının büyük çoğunluğunu ‘model’ olarak yaşadı.

İlk defileye 4 yaşında çıkan Blondeu, bu fotoğrafta 6 yaşında...

İlk defileye 4 yaşında çıkan Blondeu, bu fotoğrafta 6 yaşında…

15 yaşındaki Fransız model, 10 yıldan fazla süredir çalışıyor. Podyuma ilk 4 yaşında Jean Paul Gaultier defilesinde çıkan Blondeau, henüz 10 yaşında iken Vogue Paris için verdiği kışkırtıcı pozlar yüzünden tepki çekmişti.

10 YAŞINDA VERDİĞİ POZLAR TEPKİ ÇEKMİŞTİ

blondeuparisvogue

Mesleğin en güzel yanının yeni fotoğrafçılar ve make up artistleriyle tanışmak olduğunu söyleyen genç model, dünyaca ünlü modeller Karlie Kloss ve Gigi Hadid’in de modelliğini üstlendiği IMG modellerinden biri… Aynı zamanda geçmişte Chanel, Ralph Lauren ve L’Oreal’in modelliğini de üstlenmiş.

belle

İlk sinema deneyimini “Belle & Sebastian: The Adventure Continues” filmiyle geçen yıl yaşayan genç modelin en büyük hayallerinden biri de Angelina Jolie ile çalışmak…

blondeu2
Son güncelleme: 15:08 - 22.09.2016