Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tığ gibi oldular
Tığ gibi oldular
Genç işadamı Hacı Sabancı, zayıflama yolculuğunda ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun ile başladığı programla 15 kilo vermeyi hedefliyor.
Magazin 5 Mayıs 2016 - 00:52
8

Hamdi Alkan önceki akşam kızı Zeynep Alkan'la birlikte alışverişteydi. 52 kilo verdiğini söyleyen usta oyuncu, “Zayıflamak iyi bir şey. Sağlıklı ve kontrollü şekilde kilo veriyorum. Bunu aileme borçluyum” diye konuştu.

9

Gupse Özay da Hamdi Alkan gibi görenleri şaşırtıyor. Yeni filmindeki karakterinin zayıf biri olduğunu söyleyen oyuncu 22 kilo verdiğini açıkladı.

10

Hacı'nın hedefi 15 kilo vermek

Genç işadamı Hacı Sabancı, zayıflama yolculuğunda ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun ile başladığı programla 15 kilo vermeyi hedefliyor. Protein ağırlıklı bir beslenme programı uygulayan işadamı haftada bir gün sıvı meyve detoksu yapıp, yürüyüş ve günlük spor egzersizleri sayesinde bir hayli kilo vermiş. Sabancı'nın amacı, Beşiktaş şampiyon olduğunda ideal kilosuna ulaşmakmış.