Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
TOÇEV çocukları için yıldız yağmuru
TOÇEV çocukları için yıldız yağmuru
Sanat ve futbol dünyasının ünlü yüzleri TOÇEV çocukları için sahneye çıktı.
Emre ÇEVİK
Magazin 11 Şubat 2016 - 01:00
Feridun Düzağaç, FIFA kokartlı Hakem Cüneyt Çakır ile rock performans sergiledi.

Sanat ve spor dünyasının önemli isimleri, çocukların eğitimi için aynı sahnede buluştu. TOÇEV yararına düzenlenen gecede sporcular, sanatçılarla düet yaptı.

Selami Şahin - Tümer Metin

TÜVANA Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı yararına düzenlenen gece, Metin Özülkü'nün müzik direktörlüğünde ve Selçuk Yöntem'in sunuculuğunda TİM Show Center'da yapıldı. Yıldız futbolcular Mehmet Topal ve Serkan Balcı önderliğinde organize edilen ‘Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları' projesinde yurtdışında süren tedavisi sürdüğü için geceye katılamayan TOÇEV Başkanı Ebru Uygun'u oğulları Ansel ve Aksel Yarcan temsil etti.

<br />Türkiye'nin ilk kadın hakemi Doç. Dr. Lale Orta, Murat Dalkılıç ile aynı sahneyi paylaştı.

BÜYÜK ALKIŞ ALDILAR

Organizasyonda İpek Açar ile Semih Saygıner, Candan Erçetin ile Kerem Tunçeri, Feridun Düzağaç ile Cüneyt Çakır, Funda Arar ile Volkan Babacan, Kubat ile Emre Belözoğlu, Lale Orta ile Murat Dalkılıç, Nilüfer ile Gökhan Töre gibi 20'ye yakın sanatçı ve sporcu çift şarkılarıyla büyük alkış topladı. Geceden elde edilen gelir, TOÇEV'in çalışmalarını sürdürdüğü öğrenim merkezinin yapımında kullanılacak.

Candan Erçetin, ‘Git' şarkısını Kerem Tunçeri'yle birlikte seslendirdi.

 

Nükhet Duru gecede teknik direktör Abdullah Avcı ile sahne aldı. Duru, “Bu gecenin bana en büyük katkısı oğlumun karşısında havam 1500 oldu, Abdullah Avcı ile çıkacağımı duyunca beni çok kıskandı” diyerek izleyenleri kahkahaya boğdu.Barış Manço'nun ‘Kara Sevda' şarkısını Ayşegül Aldinç ve Bülent Korkmaz sahnede dans ederek seslendirdiler.
Son güncelleme: 08:56 - 11.02.2016