Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolga Karaçelik halk otobüsüne binerken görüntülendi
Tolga Karaçelik halk otobüsüne binerken görüntülendi
Tolga Karaçelik, Bebek'te halk otobüsüne binerken objektiflere yakalandı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 22 Kasım 2016 - 15:11

Magazin dünyasının ünlü yüzleri işlerine yetişmek için toplu taşıma araçlarını kullanıyorlar. Özellikle yoğun İstanbul trafiğinde tercih ettikleri bir yöntem olan toplu taşıma, karşılarında ünlü isimleri gören hayranları içinse son derece farklı bir deneyim yaşamalarını sağlıyor.

tolga-karacelik-ic

Tıpkı geride bıraktığımız gün yönetmen Tolga Karaçelik’in yaşattığı gibi… Nurgül Yeşilçay ile uzun süre ilişki yaşadıktan sonra yollarını ayıran yönetmen Tolga Karaçelik, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Yeşilçay’ın eski binasında oturan Karaçelik, evinden çıkıp otobüs durağının yolunu tuttu. Taksim otobüsüne binen yönetmen akbil basarken objektiflere böyle yansıdı.

tolga-nurgul-ic

NURGÜL VE TOLGA AŞKI

Yönetmen Tolga Karaçelik ve oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın göz önünde ve çalkantılı bir şekilde yaşadığı aşkı 2011 yılında başladı ve sadece iki yıl sürdü. Bu süre boyunca gittikleri mekanlardaki rahat tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken ikilinin adı aynı zamanda bir kavgaya da karıştı. Cihangir’de bir mekanda kadın arkadaşıyla sohbet ederken Nurgül Yeşilçay’a yakalanan Tolga Karaçelik, duruma sert bir tepki gösterince ikili arasında tartışma çıkmış, Karaçelik’in Yeşilçay’ı tartaklarken görüntüleri magazin basını tarafından da görüntülenmişti.

SEVGİLİSİNİN DİZİSİNE YÖNETMENLİK YAPMIŞTI

Tolga Karaçelik adını ödüllü sinema filmlerinde görmemizin yanında Karaçelik, Nurgül Yeşilçay’ın başrolünde olduğu ‘Bebek İşi’ adlı diziyi yönetmiş ancak dizi uzun ömürlü olmamıştı.

İLGİLİ HABERNurgül Yeşilçay oğlunun eğitimi için İngiltere'de yaşayacakNurgül Yeşilçay oğlunun eğitimi için İngiltere’de yaşayacak

İLGİLİ HABERParamparça davasında Nurgül Yeşilçay'ın 2 yıl hapsi isteniyorParamparça davasında Nurgül Yeşilçay’ın 2 yıl hapsi isteniyor