Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
TRT 1 canlı izle: Kendi Düşen Ağlamaz izle 12 Ağustos Cuma TRT 1 yayın akışı
TRT 1 canlı izle: Kendi Düşen Ağlamaz izle 12 Ağustos Cuma TRT 1 yayın akışı
TRT 1 canlı yayın akışında bugün Kendi Düşen Ağlamaz adlı yarışma programıyla izleyeciyi ekran başına toplayacak. Peki TRT 1'de bugün başka hangi programlar var. İşte 12 Ağustos Cuma TRT 1 yayın akışı ve TRT 1 canlı yayını...
Magazin 12 Ağustos 2016 - 08:44

TRT 1 yayın akışı haberimizde. TRT 1'de bugün saat 20:00'da Kendi Düşen Ağlamaz isimli program yer alacak, ardından 21:30’da Hangimiz Sevmedik adlı dizi ekrana gelecek. Peki bugün TRT'de başka hangi programlar ve diziler var? Aşağıdaki bağlantı ile TRT'nin online canlı yayına erişebilir ve TRT 1'i bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.
TRT 1 CANLI YAYIN

11 AĞUSTOS TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:38 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:40 Ana Ocağı
07:00 Böyle Bitmesin
08:55 Yeşil Deniz
11:20 Beni Böyle Sev
13:30 Ana Ocağı
15:25 Sen Olsan Ne Yapardın?
16:20 Seksenler
18:50 Ana Haber Bülteni
19:55 Hava Durumu
20:00 Kendi Düşen Ağlamaz
21:30 Hangimiz Sevmedik
23:50 Diriliş “Ertuğrul”
01:45 Yeşil Deniz
03:40 Sen Olsan Ne Yapardın?
04:25 Seksenler

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ AYRINTILARI

Kurunun yanında yaşın da kazandığı yarışma… Okaliptus Medya tarafından hazırlanan Kendi Düşen Ağlamaz, eğlenceli bir bilgi yarışmasıdır.Sunuculuğunu Bay J'nin üstlendiği yarışmada, katılımcılar 3 kişilik gruplar halinde yarışıyorlar. Kendi Düşen Ağlamaz'da yarışmacılar, programın başında sahip oldukları Bir milyon TL.yi, 7 soru boyunca korumaya çalışıyorlar.
Dostlar yarışıyor; bazıları suya karışıyor! Kendi Düşen Ağlamaz'da yarışmacı grubu, 4 şıklı sorulara ortaklaşa cevap veriyorlar. Her soru için kendilerine tanınan bir dakikalık süre içinde cevaba karar verip, kucaklarında paralarla, cevabı temsil eden kapakların üzerine dağılıyorlar. Cevaptan eminlerse, tek bir şıkkın üzerine 3 yarışmacı geçebildiği gibi, cevaptan emin değillerse, istedikleri kadar parayı kucaklayıp, 3 şıkka dağılabiliyorlar. Süre dolup, yanlış şıkların kapakları tek tek açılmaya başladığında, yanlış şıkkın/şıkların üzerinde bekleyen yarışmacı/lar, kucaklarındaki paralarla birlikte suya düşüyorlar. Doğru cevabın üzerinde bekleyen bir yarışmacı dahi kalsa, kucağında taşıdığı para miktarı ile takımı yarışmaya devam ediyor. Yani suya düşenler, ıslak ıslak yarışmaya devam ediyor!
TV'de ilk kez bir sunucu sulara gömülüyor! Final etabında sorular iki şıklı. Yarışmacılar, kalan paralarıyla, doğru olduğunu düşündükleri şıkkı temsil eden kapağın üzerine yerleşiyor, kalan şıkkı temsil eden kapak ise sunucuya kalıyor. Yanlış şıkkın kapağı açıldığında, ya yarışmacıların üçü birden suyu boylayıp yarışmaya veda ediyor ya da sunucu sulara gömülürken, yarışmacılar kazandıkları paranın sevincini yaşıyor.
Yüzdeyüz yerli Engin Güzel ve Tamer İpek tarafından tasarlanan; yüzdeyüz yerli yapımı Kendi Düşen Ağlamaz Cumartesi geceleri, yarışmacılarını suya, seyircilerini eğlenceye doyurmak üzere TRT1 ekranlarında olacak.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.