Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuba Büyüküstün önce beğendi sonra sildi
Tuba Büyüküstün önce beğendi sonra sildi
Oyuncu Tuba Büyüküstün, nitelikli yağma suçundan tutuklanan sevgilisi Umut Evirgen'in fotoğrafını beğendi sonrasında ise olanlar oldu.
Magazin 14 Temmuz 2017 - 12:38

Tuba Büyüküstün, kendisi gibi oyuncu olan Onur Saylak ile olan 6 yıllık evliliğini geçtiğimiz 5 Haziran’da bitirdi. Geçtiğimiz haziran ayında Emirgan’daki La Boom ve Gizli Kalsın’ın işletmecisi Umut Evirgen ile görüntülendi. Korumalarının muhabirleri darp ettmesinin ardından Evirgen, tutuklanıp cezaevine gönderildi.

BEĞENİSİ FARK EDİLİNCE…

Oyuncu Büyüküstün, önceki akşam tutuklu olan sevgilisinin sosyal medya hesabından 3 Mart’ta paylaştığı fotoğrafı beğendi. Durumun ortaya çıkmasıyla beğenisini geri çekti.

TUBA BEĞENİYİ NEDEN GERİ ÇEKTİ?

Tuba Büyüküstün’ün beğenisini geri çekmesinin ardında iki sebep olduğu konuşuluyor. İlk olarak Haziran ayında ikilinin aşk yaşadığı haberleri ortaya çıkmış ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Kocası Onur Saylak’tan bu aşk yüzünden ayrıldığı konuşulmuş ancak bu konu fazla dillendirilmemişti. Büyüküstün’ün mart tarihli bir fotoğrafı beğenmiş olması bu iddiayı güçlendirdi ve Tuba da konunun daha da büyümemesi adına beğenisini sildi. Konuşulan bir diğer iddia ise Umut Evirgen’in hapse girmesini tetikleyen sürecin Tuba Büyüküstün’le olan fotoğraflarının magazin basınına yansımaması adına verdiği uğraş olması. Bu noktada Tuba Büyüküstün’ün, içinde olduğu bir olay sonrasında hapse giren Umut Evirgen’in eğlendiği bir döneme ait fotoğrafını beğenmesinin, yaşananların ciddiyetini kavrayamadığı şeklinde düşünülmesinin önüne geçmek istemesi olabilir.

tuba-55
Son güncelleme: 13:14 - 14.07.2017