Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuba Ünsal Atatürk Havalimanı’ndaki patlama sonrası annelerin hislerine tercüman oldu
Tuba Ünsal Atatürk Havalimanı’ndaki patlama sonrası annelerin hislerine tercüman oldu
Tuba Ünsal sosyal medya hesabından Atatürk Havalimanı'ndaki patlama sonrası yaşadıklarını şu sözlerle anlattı.
Magazin 29 Haziran 2016 - 13:57

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme yönelik dikkat çekici ifadeler kullanan Tuba Ünsal, patlamadan sonra yine bu tarz bir paylaşımda bulundu. Ünsal sosyal medya hesabından kendisi gibi milyonlarca annenin hislerine tercüman olarak şunları söyledi: “Merhamet Yorgunluğu bu yaşadığımız..Tarifi yok artık hissettiklerimin. Birileri bedenen ölüyor bizler de ruhen…Artık sinirli, kızgın, öfkeli, korkak insanlar olduk. Aklım almıyor Allah’ın adını anıp onun için küçük çocuğu tarayan onlarca insanı öldüren insanları ve bunu bağladıkları mantığı, felsefeyi…Gece uyku girmedi gözüme. Müthiş bir acı ve nefret hissediyorum. Hayat devam etmeli diyorum, çocuğumu okula yolluyorum ama şimdi tırnaklarımı yiyerek geri dönmesini bekliyorum. Cehennem diye bir şey varsa şu an yaşadığımız hayat ve bu bize yaşatılanlardır. Öteki dünyada hesaplaşmaya gerek yok, masum, suçlu herkes şimdi cehennemi yaşıyor.”

İLGİLİ HABERİstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına sosyal medyadan lanet yağdıİstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısına sosyal medyadan lanet yağdı

Son güncelleme: 13:58 - 29.06.2016