Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuba Ünsal: “Güzel kadın değil, tatlı kadın ömrü uzatır”
Tuba Ünsal: “Güzel kadın değil, tatlı kadın ömrü uzatır”
Tuba Ünsal, güzellik sırlarını ve onun için güzelliğin ne demek olduğunu anlattı.
Magazin 29 Ocak 2016 - 14:18

İki çocuk annesi Tuba Ünsal, yıllara meydan okuyan ünlü annelerden biri… Doğal güzelliği ve enerjik tavırlarıyla dikkat çeken Ünsal’ın yeni filmi ‘Dünyanın En Güzel Kokusu’, şubatta vizyona girecek.


Güzel yıldız güzellik sırlarını BeStyle'a anlattı. Botoks ve dolgu işlemlerine karşı olduğunu belirten oyuncu, kök hücre uygulamasından ise memnun kaldığını söylüyor.
Dergiye verdiği röportajda güzellik tanımını da açıklayan Tuba Ünsal, “Güzellik tek başına o kadar yetersiz ki… İçini doldurmak, çok mesai harcamak lazım. ‘Güzel kadın değil, tatlı kadın ömrü uzatır' diye boşuna söylememişler. Eh buna bir de akıllı kadını eklersek, uzaya çıkışınız muhtemel” dedi.

Ünsal, estetik operasyonlara ise büyük oranda mesafeli yaklaştığını belirtti: “Güzellik sırrım yok aslına bakılırsa. Kırk yılın başı cildime bir şey yaptırdım; kök hücre. Çok da iyi geldi. Ben güzel yaşlanmak istiyorum, 50 yaşıma geldiğimde 30 yaşında Beberuhi tiplilerden olmak istemem, yaşımın iyisi olayım yeter. O yüzden botoks, gerdirme, dolgu falan benlik değil. Şu sıralar cilt bakımına da zaman harcıyorum. Bir de hayatımda ilk defa spor yapıyorum. Haftada 2 yürüyüş, 1-2 pilates ve ağırlık.”