Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuba Ünsal olay yerinden paylaştı
Tuba Ünsal olay yerinden paylaştı
Başarılı isim Tuba Ünsal Ankara'daki patlama sonrası olay yerinden bir paylaşım yaptı.
Magazin 18 Şubat 2016 - 07:54

Ankara’daki terör saldırısı pek çok ismin yüreğine korku ve ateş düşürdü. Bu isimlerden biri de Rıza Kocaoğlu ile başrolünü oynadığı filmi için koşturan Tuba Ünsal oldu. Özellikle son günlerde başrolünde oynadığı filmi ‘Dünyanın En Güzel Kokusu’ için yoğun bir tempoda koşturan ve son derece keyifli günler yaşayan Ünsal, Ankara’daki patlama haberi sonrası pek çok ünlü isimden daha farklı bir korku yaşadı. Eniştesi de ordu mensubu olan Ünsal patlama olduğu gün izinli olan eniştesinin kısa sürede olay yerine intikal ettikten sonra çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından şu satırlarla paylaşmış:

Foto: Sosyal medya 
Olay yeri..Çeken eniştem.Patlamadan sonra hemen olay yerine gidiyor… Bu akşam yarım gün izin almasa o araçlarda olacaktı..Asker…Ankara’da… Ablam arkadaşlarının eşlerine ulaşamadığı için perişan…Allah kahretsin hayatlarımıza trajediyi bu kadar yaklaştıranlardan…Tüm asker ailelerinin başı sağolsun #Ankara