Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuba Ünsal Osmangazi Köprüsü açılışındaki görüntüleri eleştirdi
Tuba Ünsal Osmangazi Köprüsü açılışındaki görüntüleri eleştirdi
Tuba Ünsal, terör saldırısının yaraları henüz tazeyken, köprü açılışında yaşanan kutlama havasını bu sözlerle eleştirdi.
Erdinç YAPAN
Magazin 1 Temmuz 2016 - 13:26

Tuba Ünsal, geride bıraktığımız gün yaşanan ve acısı uzun bir süre yüreklerden ve hafızalardan silinmeyecek olan terör saldırısı sonrası pek çok annenin hislerine tercüman olacak bir metin paylaşmıştı. Ülke olarak her geçen gün daha kötü bir duruma gittiğimizi düşünen Tuba Ünsal dün gerçekleşen Osmangazi Köprüsü açılışının görüntülerini görünce milyonlarca insan gibi adeta deliye dönmüş.

acilis
İLGİLİ HABERVatandaşlar Osmangazi Köprüsü'nde göbek attıVatandaşlar Osmangazi Köprüsü’nde göbek attı

Atatürk Havalimanı’nda ölen 44 vatandaşımızın ardından yapılan köprü açılışındaki bayram coşkusu havası insanlar tarafından tepki görürken, bu konuya tepki gösteren bir isim de Tuba Ünsal olmuş.

İLGİLİ HABERDidem Soydan Atatürk Havalimanı'ndaki patlamaya böyle tepki verdiDidem Soydan Atatürk Havalimanı’ndaki patlamaya böyle tepki verdi

Ünsal sosyal medya hesabından bu trajik durumla ilgili olarak; “Bu defa yaşadığım acı geçmiyor…Gazetelerde bugün… Biz kesinlikle ruh hastası bir ülke olduk. Bir sayfayı ikiye böl bir tarafta coşku dolu köprü açılış kutlamaları diğer tarafta geride kalan acılı aileler.