Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuba Ünsal’dan kızının okulunda verilen ‘canlı bombadan korunma’ eğitimine tepki
Tuba Ünsal’dan kızının okulunda verilen ‘canlı bombadan korunma’ eğitimine tepki
Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, kızının okuldaki 'canlı bombadan korunma' eğitimine isyan etti.
Magazin 16 Mart 2016 - 15:47

13 Mart Pazar akşamı Ankara’da gerçekleşen ve 37 kişinin hayatını kaybettiği saldırı sonrası ülke yasa boğuldu. Bu patlama toplumun huzurunu bırakırken, kişiler üzerinde de panik ve korku yarattı. Hatta olayın olduğu günden bugüne kadar, yolların boş olduğu da gözlerden çıkmadı.


Ünlü oyuncu Tuba Ünsal da bu saldırı sonrası kızı Sare’nin okulunda verilen ‘canlı bombadan nasıl korunur’ eğitimine, çocukların yaşadığı bu durum yüzünden isyan etti. Öfkelenen Ünsal; Twitter’dan şunları yazdı:


“Çocuğumun okulunun her tarafı güvenlik kameralarıyla çevrilmiş.içeri veli olsanız da vaktinden önce giremiyorsun, kapı ağzında konuşamıyorsn. 5 yaşında okuluna canlı bomba gelirse ne yapmaları gerektiğinin eğitimini aldılar üç gün önce.Dehşet verici. Nasıl bir nasil yetişiyor nasıl bir korku imparatorluğu hakim farkında mısınız? Bir vakfın vazifesi nedir?Öğrenci eğitimi?Öğrencilerini korumak?Sahip çıkmak başka?”

Son güncelleme: 15:57 - 16.03.2016