Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuba Ünsal’ın Seçkin Piriler ile çektirdiği fotoğrafa ilginç yorum
Tuba Ünsal’ın Seçkin Piriler ile çektirdiği fotoğrafa ilginç yorum
Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı Seçkin Piriler paylaşımıyla şaşırttı.
Erdinç YAPAN
Magazin 21 Mayıs 2016 - 08:13

Geride bıraktığımız yılın son günlerine damga vuran Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler arasındaki aldatma olayı uzun süre magazin gündemini meşgul etmiş, aldatma olayı ikilinin boşanmasıyla sona ermişti. O dönem dikkat çeken olaylardan biri de Tuba Ünsal’ın hesabından yaptığı Kıvılcım Ural paylaşımı olmuştu. Seçkin ve Kaan’ın yuvasını yıkan kadın olarak adı çıkan Kıvılcım’a destek gibi görünen bu paylaşım Ünsal’ın eleştirilmesine yol açmış, bazı takipçileri tarafından zamanlama açısından manidar bulunan paylaşım yüzünden Tuba Ünsal adeta topa tutulmuştu. Kadının kadına yaptığı kötülüklerden dem vurulmuş, sizin de çocuklarınız var ya sizin de başınıza böyle bir şey gelseydi diye soranlar olmuştu. Çok sayıdaki tepkiler arasında Tuba Ünsal’ı oldukça rahatsız edenler olmuş olsa gerek başarılı isim bir süre sonra bunlara cevaben bir paylaşım yapmıştı. Aşırı tepkiler veren takipçilerini hedef alan bu paylaşımıyla Tuba Ünsal enerjinizi tatlı şeylere harcayın önerisinde bulunmuştu.

tuba unsal

AYLAR SONRA BAŞ BAŞA POZ

Tuba Ünsal geride bıraktığımız aylarda yaşanan bu gelişmelerin üzerine sünger çekmiş gibi görünüyor. Seçkin Piriler ile baş başa verdiği bir fotoğrafı yayınlayan Ünsal, bu pozu “Seçkin saçlarını kestirmiş, ne kadar yakışmış” notuyla paylaştı. Ancak her ne kadar Tuba Ünsal bu paylaşımla geçmişte olanları unutturmak istese de bir takipçisinin fotoğrafın altına yazdığı, “Aaaa aranız bozulmamış mıydı Kıvılcım olayında” notu bazı şeylerin hiçbir zaman unutulmayacağını gösteriyor.

tuba-unsal-ic