Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Altıntop kansere yakalandığını açıkladı
Tuğba Altıntop kansere yakalandığını açıkladı
Geride bıraktığımız günlerde 'La La' adlı bir albüm çıkaran ve müzik listelerinde adını duyuran Tuğba Altıntop kansere yakalandığını açıkladı.
Magazin 6 Kasım 2016 - 12:42

Bundan yaklaşık 11 yıl önce Rafet El Roman’la çalkantılı bir boşanma süreci yaşayan Tuğba Altıntop, o dönemde kızları Şevval ve Su’dan ayrı kalmıştı. Altıntop, Akşam’da çıkan habere göre o zamanlarda kansere yakalanmış. Vücudunun geçirdiği zor süreçler sonrasında kanser hücreleri ürettiğini söyleyen Altıntop, El Roman'ın çocuklarını Almanya'ya götürmesiyle o dönem kızlarına hasret kaldığını ve yaşadıkları sonrasında da lenf kanserine yakalandığını anlattı.

İLGİLİ HABERTuğba Altıntop'un Terzisi Hindistan'dan!Tuğba Altıntop'un Terzisi Hindistan'dan!

Hastalıkla 6 ay mücadele eden Altıntop o dönemde 43 kiloya düştüğünü anlatırken, Rafet El Roman'ın bu durumu bilmesine rağmen yanında olmadığını söyledi. Şu anda eski sağlığına kavuştuğunun da altını çizen Tuğba Altıntop o dönemde bu rahatsızlığını öğrenince 1,5 aylık bir karavan tatiline çıktığını ve bu seyahatin kendisine çok iyi geldiğini belirtti.