Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Altıntop yeni imajıyla görüntülendi
Tuğba Altıntop yeni imajıyla görüntülendi
Rafet El Roman'ın eski eşi manken Tuğba Altıntop, yeni görüntüsüyle objektiflere takıldı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 23 Kasım 2016 - 14:42

İki yıl önce ev kazası geçirip, burnunu kırdığı ve bu yüzden estetik olduğu haberleriyle gündeme gelen Tuğba Altıntop, o yıllarda verdiği röportajda kesiklerin yarattığı deformasyonu yok etmek için yağ enjekte ettirdiğini sonra da ‘yaptırmışken onu da yaptırayım’ diyerek dudaklarına da yağ enjekte ettirdiğini itiraf etmişti. Uzun bir aradan sonra görüntülenen Altıntop, yine yüzündeki değişikliklerle gündeme geldi.

Bir AVM'de koruması ve asistanıyla birlikte alışveriş yapan Altıntop, “Sakın yanlış anlamayın yanımdakiler korumam ve asistanım; sevgilim diye yazmayın” diye uyarıda bulundu.

DEĞİŞİKLİK YOK DERKEN; KAŞLARIM, BURNUM…

Yüzündeki değişiklik hakkındaki soru üzerine “Yüzümden çok bir değişiklik yok. İnce olan kaşlarımı kalınlaştırdım. O yüzden birazcık yüz ifadem değişti. Ufak da burnumu yaptırdım. Yüzümden değişiklik yapmak istedim, birazcık o kadar. Bu halim çok hoşuma gitti. Gün geçtikçe güzelleşiyorum” dedi.

tugba

RAFET SORUSU KAÇIRDI

Bu arada eski eşi Rafet El Roman'ın Ceren Kalpakarslan ile boşanmasıyla ilgili soruya ise “Beni
ilgilendirmiyor. Konuşmak istemiyorum” diyerek konu hakkında konuşmaktan kaçındı.

Son güncelleme: 15:07 - 23.11.2016