Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay çocukluk hayalini açıkladı
Tuğba Özay çocukluk hayalini açıkladı
Takipçileriyle sosyal medya hesabı üzerinden çocukluk hayalini paylaşan Tuğba Özay, çocukken tır sahibi olmayı düşlemiş.
Magazin 17 Kasım 2016 - 07:22

Renkli ve dobra kişiliğiyle dikkat çeken Tuğba Özay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda takipçileriyle ilginç detaylar paylaşıyor. Özay’ın son paylaşımı, Amerika ziyareti sırasında bir tırın önünde çekilmiş kare oldu. Bu fotoğraf karesinin altına çocukluk hayalini paylaşan Tuğba Özay’ın tır şoförlüğü yapmak gibi planları varmış. İşte Özay’ın hayalleri: “Çocukluğumda böyle bir tırın sahibi olmayı, tır şoförlüğü yapmayı hayal etmişliğim vardır. Her yeri nikelaj, cayır cayır parlayan bir tır … Kocaman … Tırın arkasında da şahane döşenmiş bir oda ve içinde motosikletim. Hatta üzerimde biraz serseri biraz asi bir kıyafetle hayal ederdim kendimi. Altımda mini bir kot şortum, üzerinde dar bir beyaz gömlek ya da yüzücü stili bir body, başımda şapkam, ayağımda çizmeler falan… Böyle düşlerdim kendimi. Canım sıkıldığında tırın arkasındaki kapaklar açılacaktı ve ben motosikletimle vıınn vıınn diye gazlayıp uçacaktım yollara … Dünyayı gezecektim o tırla … Çocukken bin çeşit kurduğum hayalden yalnızca biriydi bu söz ettiğim … Şimdi yalnızca önünde poz veriyorum. Olsun hayali bile güzeldi. Ne de olsa çocuktum. Çocukken hayaller de çok güzeldi.”

tugba-ozay-ic

İLGİLİ HABERTuğba Özay küvete girdi ve paylaştıTuğba Özay küvete girdi ve paylaştı