Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay katıldığı programda resmen boşandığını açıkladı
Tuğba Özay katıldığı programda resmen boşandığını açıkladı
Survivor 2016'dan geride bıraktığımız hafta elenen Tuğba Özay, ayağının tozuyla döndüğü Türkiye'de hemen her gün yeni bir haberiyle karşımıza çıkıyor.
Magazin 10 Mayıs 2016 - 12:17

Yeni bir albüm hazırlığında olan Tuğba Özay, konuk olduğu bir magazin programında özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sekiz yıllık birlikteliğini Survivor 2016’ya katılmadan önce bitirdiğini açıklayan Tuğba Özay, biten evliliğiyle ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. İşte Özay’ın yaptığı açıklamalardan öne çıkan başlıklar: “Eşim ile evliliğimiz Survivor’a gitmeden önce resmi olarak bitti.

tugba-ozay-ic-1

Eşimle telefonla konuştuk. Çok güzel şeyler söyledi. Onun da hayatında biri var. 8 yıllık ilişki. İlk 4 yıl çok güzeldi. O evcimen bir insandı. İyi yürekli, düzgün kaliteli bir insandı. O her şeyi bırakmamı istiyordu.İlk başlarda aşkın etkisiyle yaparım, ederim diyorsun da. düşününce 22 yıl çok çalıştım. ‘Hangi şehirdeyim’ diye uyanan bir insanım. Arka arkaya albümler çıkardığım dönemdi. Bana manevi anlamda çok destek verdi. 2 sene çok yorulduk. ayrıldık, ayrılmadık. 1 Nisan’da ona mesaj attım ve şaka olsun diye ‘ben boşanmak istiyorum’ dedim.

tugba-ozay-ic-2

Hemen telefon açtı, ‘bu ne demek falan’ dedi. ‘1 Nisan şakası yaptım’ dedim. 1 ay sonra biz boşanmayı konuşur olduk. Ben çocuk istiyorum, sen işini çok seviyorsun. Sen bunları istemiyorsun’ dedi. Bu konuşmalardan sonra da 2 yıl devam ettik. Geçtiğimiz ocak ayında da boşandık.”