Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay Milli Takım’ın neden maç kazanamadığına açıklık getirdi
Tuğba Özay Milli Takım’ın neden maç kazanamadığına açıklık getirdi
Türkiye milli takımı ile İspanya karşılaşmasını Baltalimanı Portex'de dostları Murat Kurşun ve Tuğberk Bora ile birlikte izleyen eski manken Tuğba Özay maç esnasında yerinde duramadı.
Emre ÇEVİK
Magazin 19 Haziran 2016 - 08:09

Maçın devre arasına girildiğinde, gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tuğba Özay, Türkiye maçını izledikçe öfkelendiğini belirtirken ”Her konuda güzellik yarışmalarından, futbola ,hatta basketbola kadar Türkiye’ye karşı gizli bir ambargo uygulandığını düşünüyorum. Ülkemizi çekemiyorlar herhalde” dedi. Kendisinin daha önce böyle bir ambargo ile karşılaşıp karşılaşmadığını soran gazetecilere ”Ben 1995 Türkiye ve Dünya 2. güzeliyim benim zamanımda da Küba birinci olmuştu, hatta baya yazılıp çizilmişti, orada bir ambargo yediğimi düşünüyorum” dedi.

tugba-ozay-2

TUĞBA ÖZAY’IN ÇOCUĞU DOĞACAK

Yaz ayı geldiğini ve tatil planları olup olmadığıını soran basın mensuplarına Özay’ın cevabı ”Arkadaşlar benim tatil yapma gibi bir şansım yok bu sene, çünkü çocuğum doğuyor” deyince, gazeteciler arasında küçük bir şoka sebep oldu ama işin aslını kısa süre içinde anlatan Özay ”Çocuk dediysek öyle değil hemen şaşırmayın diyerek kahkahayı bastı, Pes Etme isimli albümüm çıkıyor dokuz şarkılık bir albüm oldu hatta bir tane şarkıyı da Survivor’da yazdım.

tugba-ozay-3

Tanıtım gecesine de hepinizi bekliyorum” dedi. Son zamanlarda sürekli olarak Özay’ın yanında görülen, hatta adının aşk dedikodularına karıştığı, 2014 Mr.Model of Turkey üçüncüsü Tuğberk Bora hakkındaki sorulara ise ”benim çok yakın arkadaşım kendisi sürekli beraber geziyoruz, ama aramızda bir şey yok arkadaşlar ”diyerek kaçamak cevaplar verdi.

tugba-ozay-4