Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay: ‘Öldüğümde demek böyle olacağım’
Tuğba Özay: ‘Öldüğümde demek böyle olacağım’
Tuğba Özay sosyal medya hesabından bu defa bir röntgen filmini paylaştı.
Magazin 11 Eylül 2017 - 13:41

Geride bıraktığımız günlerde öldüğünü gördüğü rüyasını sosyal medya hesabından paylaşan Tuğba Özay, görünen o ki bu rüyanın etkisinden kurtulamadı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve hayatına dair pek çok kareyi takipçileriyle paylaşmaktan geri durmayan Özay, kısa bir süre önce hesabından öldüğünü gördüğü bir rüyayı paylaşmış ve uzun uzun neler gördüğünü anlatmıştı. Özay bu paylaşımından kısa süre sonra bu defa bir doktor kontrolünde çekilmiş bir röntgenini paylaştı.

iskelet-ic

Kafatasının görüldüğü röntgeni hesabından paylaşan Tuğba Özay şu notu düştü: “Bugün rahatsızlandığım için hastanede geçirdim yarım günümü… Ve bu akşam katılacağım TV programını da değerli dostlarımdan özür dileyerek iptal etmek zorunda kaldım. İşte bu da iskelet ben … Öldüğümde demek böyle olacağım. Bu hayatta her şey boş yani… Bütün güzelliğim gidecek ve ben de her canlı gibi sadece bir iskelete dönüşeceğim. Ne garip değil mi? Hayatın hengamesinde ne çok şeyi unutuyoruz aslında… Neyse… Günlüğüme röntgenimi de koymak istedim. Bir gün belki lazım olur.”

tugba-ozay-sli

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.