Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay rüyasında öldüğünü gördü
Tuğba Özay rüyasında öldüğünü gördü
Vatan Şaşmaz'ın cenazesine makyajlı bir şekilde katıldığına dair eleştiriler alan Tuğba Özay sosyal medya hesabından rüyasını paylaştı.
Magazin 8 Eylül 2017 - 08:22

Tuğba Özay kendisini çok etkileyen rüyasını en ince ayrıntısına kadar sosyal medya hesabından paylaştı. Rüyasında öldüğünü gören Özay şu satırları paylaştı: “Bu sabah kalbim sıkışarak uyandım. Zaten bölük pörçük uyudum tüm gece nedense… Öyle bir rüyayla uyandım ki rüyama da çok inanmışım etkisinden hemen kurtuldum diyemem. Rüyamda ölüyordum ve öldükten sonra bile bu dünyayı görebiliyor tekrar buraya geri dönmek, sevdiklerime özellikle anneme ve babama sarılmak istiyordum. Hatta ağlayarak keşke son bir kez vedalaşabilseydim bari diyordum … Gerçekten çok etkileyici bir rüyaydı … Rüyamda sahiden ben öldüm mü şimdi diyerek anlamaya çalışıyordum ölüp ölmediğimi ve yine rüyamda o her sabah “günaydın Türkiye merhaba yerküre ” mesajım yerine sosyal medya hesaplarımda ‘Allah rahmet etti’ yazıyordu. Uyandığımda ise bir süre bocaladım yaşam ile ölüm arasında … Ama rüyamda bile olsa şu sözleri söylemiş olmak beni müthiş etkiledi ; “Ah keşke ailemle ve sevdiklerimle sarılıp vedalaşabilseydim … ” Ve “Halbuki daha yapacak çok şeyim vardı” Yaşamın ve sevdiklerinizin kıymetini bilin dostlar! Gitti mi geri gelmiyor hiç kimse!!

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.