Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay, Yılmaz Morgül hakkında şaşırtıcı bir açıklama yaptı
Tuğba Özay, Yılmaz Morgül hakkında şaşırtıcı bir açıklama yaptı
Survivor 2016'nın dikkat çeken yarışmacılarından Tuğba Özay, katıldığı programda ada hayatıyla ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.
Magazin 3 Haziran 2016 - 13:31

Dobra kimliği ile Dominik adasında kaldığı sürece dikkatleri üzerine çeken Survivor 2016 yarışmacılarından Tuğba Özay, geride bıraktığımız haftalarda adaya veda etmişti. Bu vedadan sonra adayla ilgili açıklamalar yapan Özay, son olarak Uçankuş TV’de “1 Erkek 1 Kadın” programının canlı yayın konuğu oldu. Burada şimdiye kadar anlattıklarından farklı bir anısını dillendiren Özay çok ilginç bir anekdot paylaştı.

tugba-ozay-ic

Adada kendi düzenini ve temizliğini koruduğunu söyleyen Özay; “Hijyen delisiyim, titizlik abidesiyim ama adada yemek konusunda çöplükten yiyecek aradığımı bile biliyorum. Bir keresinde Yılmaz Morgül'ü, kafasını çöplüğe sokarken gördüm” dedi. Bütün yarışmacıların aynı şartlarda olduğunu belirten Özay; “Survivor bir yarış yeri, ama yarış yeri olduğu gibi, bir duruş yeri de. Yılmaz Morgül, adada duruşunu bozmayan isimlerdendi. Sağlık sorunlarını aşıp gelmesine rağmen, kendini hiçbir zaman bozmadı” açıklamasını yaptı.

Son güncelleme: 13:32 - 03.06.2016