Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay’dan Sapanca paylaşımı
Tuğba Özay’dan Sapanca paylaşımı
Renkli ve dobra kişiliğiyle magazin dünyasının dikkat çekici figürlerinden olan Tuğba Özay, paylaşımıyla ne kadar duyarlı olduğunu gösterdi.
Magazin 2 Kasım 2016 - 09:16

Survivor yarışmasına katılan ve burada başarılı bir performans gösteren Tuğba Özay, elendikten bir süre sonra yeni bir albümle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Özay, buradan gündeme ya da hayata dair önemli paylaşımlar yapıyor. Aynı zamanda tam bir hayvansever olan Tuğba Özay hesabından son yaptığı paylaşımla Sapanca’da yaşanan hayvan katliamını kınadı. İşte Özay’ın o paylaşımı:

tugba-ozay-ic

“Sabah sabah niye bu fotoğrafları paylaştığımı hemen belirteyim. Ben hayvanları çok seviyorum. Çocukluğumdan beri kedi, köpek, tavşan, civciv, tavuk, horoz, balık, kuş, keçi, at beslemişliğim, ablalık, annelik yapmışlığım vardır. Ve yine çocukluğumdan beri de kedilerim ve köpeklerim vardır. Bize hayvan sevgisi öğretildiği gibi benim de kendimi bu sevgiyle yetiştirmiş olmam önemlidir elbet.. Yani biraz da insanın içinde olmalıdır! Zaten SEN insan isen her canlıya sevgiyle yaklaşır kıyamazsın onun canın almaya ya da kötü davranmaya! Sapanca Belediyesi’nin yapmış olduğu katliamı maalesef ki yeni öğrendim! Ve kendilerini büyük bir öfkeyle kınıyorum! O hayvancıkların nasıl da titreyerek can verdiklerini gördükçe kanım uyuştu! Ben şiddetin her türlüsüne caniliğin her boyutuna karşıyım! Şimdi sorarım bu canlara kıymakla IŞİD gibi kafa kesmenin ne farkı vardır? Ondan sonra da, ” Onu da Allah yarattı bunu da Allah yarattı deyip Allah’ın adını da o lağım ağızlarınıza alırsınız! Sizler gibi zihniyetlerin yetiştirdiği nesiller de sevgisiz, saygısız, hoşgörüsüz olacak ya en büyük kaygı da bu olmalıdır keza!”

İLGİLİ HABERSapanca'da can çekişen köpeklerin görüntüleri olay oldu!Sapanca’da can çekişen köpeklerin görüntüleri olay oldu!

Son güncelleme: 10:07 - 02.11.2016