Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay’dan şezlong pozu
Tuğba Özay’dan şezlong pozu
Başarılı isim Tuğba Özay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta şezlong paylaşımlarının vazgeçilmez ismi Eda Taşpınar'a göndermede bulunmuş.
Magazin 8 Temmuz 2016 - 10:10

Survivor 2016’da gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken Tuğba Özay, burada yazdığı bir şarkıyı kliplendirmeye hazırlanıyor. Şarkıyı yazmak uğruna hırsızlık yapmayı göze alan Özay, bunun için tuvalet kağıdı ve kalem çalmıştı. O günleri geride bırakan Tuğba Özay, şarkısıyla ilgili olarak şu açıklamayı yapmıştı: “Bu yaza, slov şarkılarda damgasını vurabilecek bir şarkı. Düğünlerde, düğün şarkısı olabilecek bir şarkı. O şarkımı yazabilmek için hırsızlık yaptım. Kalemle tuvalet kağıdı çaldım. Bir gün sabahın 5’inde aklıma bu şarkı geldi. ‘Bir şey söylemek istiyorum sana ta uzaklardan’ dedim. Özay, şimdilerde bu şarkısını kliplendirmek için çalışıyor. Başarılı isim sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafında klip çekiminde olduğunun notunu düşerken şezlongun üzerine uzanmış haldeyken etkileyici fiziğiyle de adeta meydan okuyor.

tugba-ozay-sli