Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğçe Kazaz, kendisiyle ilgili hazırlanmış bir capsi paylaştı
Tuğçe Kazaz, kendisiyle ilgili hazırlanmış bir capsi paylaştı
Kısa bir süre önce 'Milli Medya Projesi'ni duyuran Tuğçe Kazaz, sosyal medya hesabından kendisiyle dalga geçmek için yapılmış bir capsi paylaştı.
Magazin 29 Eylül 2016 - 15:05

Sosyal medya hesabını gündeme dair yorumlarda bulunmak için kullanan ve siyasi hayata dair göndermelerde bulunan Tuğçe Kazaz, son olarak geride bıraktığımız günlerde kendi projesi olan ‘Milli Medya Projesi’ni duyurmuştu. Halkın söz sahibi olduğu bir medya hayaliyle yola çıkan Kazaz, hesabından son derece şaşırtıcı bir paylaşımda bulunmuş. Kendisiyle dalga geçen bir capsi paylaşan Tuğçe Kazaz sadece paylaşmakla kalmamış aynı zamanda dikkat çekici bir de yanıt vermiş. İşte o paylaşım ve Tuğçe Kazaz’ın yorumu:

tugce-kazaz-ic

“Doğru, bu caps tam da beni tarif etmiş. Hayır diyorum, çünkü başkalarının beynini kullanmıyorum. Bu capsi hazırlayanlara verin. Onun için diyorum ki kafatasının içerisinde başkanlarının beynini kullanmayanları, Bağımsız ve Milli Medya Projesine bekliyoruz.”

İLGİLİ HABERTuğçe Kazaz'dan bağımsız ve milli medya projesi!Tuğçe Kazaz’dan bağımsız ve milli medya projesi!

Son güncelleme: 15:17 - 29.09.2016