Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğçe Kazaz terör saldırısını Paramparça üzerinden gördü
Tuğçe Kazaz terör saldırısını Paramparça üzerinden gördü
Ankara'daki terör saldırısı sonrasında Tuğçe Kazaz'dan ilginç bir yorum geldi.
Magazin 15 Mart 2016 - 13:21

Sanattan, siyasete, modadan, gündeme… Hemen her konuda söyleyecek bir lafı olan Tuğçe Kazaz, katıldığı programlarda yaptığı yorumlarla da kendisinden söz ettirmeyi biliyor. Ülkenin sıcak gündemi hakkındaki açıklamaları çok konuşulan Tuğçe Kazaz, Ankara’da yaşanan terör eylemi sonrası yaptığı açıklamasında Paramparça dizisinde yaşananlara gönderme yaparak her şey hakkında bir kere daha fikri olduğunu göstermiş oldu. İşte Tuğçe Kazaz’ın o açıklaması.

”Kadına şiddet ve tecavüzün had safhaya çıktığı terör. Anlaşmazlıklar sonucu diziden ayrılan Nurgül Yeşilçay’ın cinsiyeti kullanılarak, sözde adamlığa başvuran Petekkaya tarafından, reytingleri arttırmak üzere uygulanan terör. Sırf, Erdoğan ve başkanlık sistemi gelmesin diye hendekçiler ile birleşen Cumhuriyetçilerin uyguladığı terör. Hayatımızın her alanına sirayet etmiş terör. İnsanların, birbirlerinin inançlarından ya da fikirlerinden dolayı saldırganlaşarak ve ötekileştirerek düşüncelerini ifade ettikleri terör. Bir milletin kaderini değiştirmeyi engellemeye çalışan terör. Siyasilerin çıkarları uğruna, teröre karşı ortak ve dik duruş sergileyemedikleri ve masumların katledilmesine göz yumdukları terör. Böylesi acımasızca bir katliamdan sonra bile birleşemeyerek siyasi rant peşine düşmüş olanların uyguladıkları terör.

 

 

Kalplerimizi, ruhlarımızı ve beyinlerimizi istila eden terör. Amerika’nın bildiği ve sadece kendi vatandaşlarını İngilizce olarak uyarıp, masumların ölümüne göz yumduğu terör. İnançları özgürce yaşamanın önüne geçen terör. Çıkar kavgasında masumiyetin, sevginin, şefkatin, merhametin ve özgürce yaşama hakkının katledildiği terör ve daha niceleri… Ruhlarımızın, fikirlerimizin, inançlarımızın, sevginin, şefkatin, merhametin ve umutlarımızın başı sağ olsun.”

Son güncelleme: 10:47 - 16.03.2016