Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğçe Kazaz’dan bağımsız ve milli medya projesi!
Tuğçe Kazaz’dan bağımsız ve milli medya projesi!
Magazin dünyasının bir figürüyken yaptığı açıklamalar ve çıkışlarla adeta siyasi bir kimliğe bürünen Tuğçe Kazaz'dan 'milli medya projesi' açıklaması.
Magazin 26 Eylül 2016 - 12:56

Gündeme yönelik siyasi açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Kazaz, yeni projesiyle yine dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor. Bir süredir ofisinde çalışma halindeyken çekilmiş kareleri hesabından paylaşan ve son derece uzun içerikli paylaşımlara imza atan Tuğçe Kazaz’ın üzerinde çalıştığı projesi sonunda gün yüzüne çıktı. Ülke genelinde özellikle 15 Temmuz’da yaşanan başarısız darbe girişimi sonrası esmeye başlayan ‘Milli’ rüzgarına kendisini kaptıran Kazaz, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla, ‘Bağımsız ve milli medya projesini’ tanıttı.

tugce-ic-2

Toplamda 11 maddeden oluşan projenin özelliği tamamen halkın vereceği kararlarla hareket etmesi. Duyuruyu yapar yapmaz çok sayıda olumlu dönüş aldığını söyleyen Kazaz, hislerini; “Arkadaşlarım bilgilendirdiler. Bağımsız ve milli medya projesine çok yoğun bir talep olmuş. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim. Görünen o ki Allah’ın izniyle öngördüğüm tarihten çok daha erken bu projeyi hayata geçireceğiz” satırlarıyla anlatmayı tercih etmiş. İşte Tuğçe Kazaz’ın yaptığı o paylaşım:

tugce-kazaz-ic
KANALIN ADINI HALK BELİRLEYECEK

Tuğçe Kazaz, katıldığı bir programda medya projesiyle ilgili konuşurken kanalın adını da halkın belirleyeceğini şu sözlerle belirtti; “Kanalın ismini halk belirleyecek. Bu projeye destek verenler benim sosyal medya hesaplarımdan ulaşıp organizasyonumuza ortak olabilirler. Projeye karşı çıkanlar halk düşmandır. Tüm halkımızı instagram hesaplarıma bekliyorum.”

Son güncelleme: 13:05 - 26.09.2016