Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tülin, Seda Sayan’a transfer oldu
Tülin, Seda Sayan’a transfer oldu
13 yıl önce katıldığı evlilik programında Caner Toygar ile yaşadığı fırtınalı ilişki nedeniyle Türkiye'nin konuştuğu isim haline gelen Tülin, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel programına katıldı.
Magazin 5 Eylül 2016 - 20:51

Yıllar önce Tülin ile erkek yarışmacılardan Caner Toygar birbirleriyle yakınlaştılar. Hatta herkes evleneceklerine kesin gözüyle bakıyordu ama beklenen olmadı. Tülin ile Caner’in evlenmesi kelimenin tam anlamıyla bir ‘memleket meselesi’ haline geldi. Yarışma bitti, Tülin ile Caner evlenemediler ama her ikisinin de ekran maceraları kısa sürdü.

 

 

Yıllar sonra Caner, Esra Erol’un evlilik programıyla ekranlara geri döndü. Erol’un bu hamlesine rakibi Seda Sayan Tülin’i trasfer ederek cevap verdi. Tülin artık Seda Sayan’ın kadrolu gelin adayı ve yorumcusu oldu.

İLGİLİ HABERCaner Toygar gelin adaylarına olan tepkileriyle şaşırttıCaner Toygar gelin adaylarına olan tepkileriyle şaşırttı

Son güncelleme: 21:17 - 05.09.2016