Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tülin’den Şahin pozu
Tülin’den Şahin pozu
Tülin Şahin çıktığı Dubai gezisinden ilginç bir kare paylaştı.
Erdinç YAPAN
Magazin 16 Mayıs 2016 - 15:29

Türkiye’yi yurt dışında başarıyla temsil eden modellerimizden olan Tülin Şahin, bir etkinlik için gittiği Dubai’de çok ilginç fotoğraflar çekti. Burada avlanmak için beslenen ancak turistlerle fotoğraf da çektiren şahinlerden biriyle selfie yapan Tülin Şahin, bu fotoğrafı ‘Dubai’de soydaşım ile tanıştım’ şeklinde paylaştı. Şahinle ilgili paylaşımlarını sürdüren Tülin Şahin ikinci paylaştığı kareyi de, “Kan çekti nasıl bakıyor, tanıdı sanki… Tarzımız da benziyor sanki. Saçlar,gözlükler…” notuyla paylaştı.

tulin-sahin-ic-2

Bu paylaşımdan sonra hayvanseverlerden tepki gören Tülin Şahin bu fotoğrafın altında son derece masum bir hikaye yattığını ve herhangi bir sorun olmadığını da belirtmek zorunda kalmış. İşte Tülin Şahin’in o açıklamaları: “Sadece sizinle fotoğraf çektireceği zaman kafasına şapkayı takıyorlar. Aksi takdirde çok doğal yaşadıkları için orada size saldırabilirlermiş. Merak etmeyin çok iyi ortamda orada veteriner sürekli hep başlarında. Normalde böyle değiller. Aksi takdirde bu konularda benim de duyarsız olduğumu nasıl düşünebilirsiniz?”

tulin-sahin-ic