Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tümay Özokur yeni yaşını kutladı
Tümay Özokur yeni yaşını kutladı
Menajer Tümay Özokur, yeni yaşını dostları ve birlikte çalıştığı sanatçılarla birlikte kutladı.
Magazin 17 Ağustos 2016 - 14:04

Yıllarca sektöre öncülük yapmış olan menajer Tümay Özokur önceki akşam doğum gününü oyuncu arkadaşları ve ailesiyle kutlayarak,”ben yaşlanmıyorum sadece yaş alıyorum,Işıl Yücesoy’un şarkısındaki gibi “büyümedim” ve de büyümeyeceğim” diyerek yağmurun yapmasına rağmen felekten bir gece çaldı.

tumay-ic-4

Işıl Yücesoy, Ayşe Kökçü , Ayça İnci, Caner Cindoruk,Ayça Ayşin Turan,Başak Parlak, Timur Acar,Eda Özerkan,Duygu Keser,Hakan Bilgin,Barış Hayta , Balamir Emren, Kemal Uçar, Efe Deprem, Polat Bilgin, Burcu Almeman, Minür Cindoruk, Kubilay Karslıoğlu, Ayşen Batıgün, gibi ünlü isimlerin davetli olarak katıldığı gecede Özokur, mor renge tutkusu sebebiyle ablası Tules Evren ve diğer ekip arkadaşlarının mor konseptle özenle hazırladığı partide pastasını keserken oyuncuları ve arkadaşları için “devam eden işler,hayırlı eşler ve huzurlu yarınlar” diledi.

tumay-ic-6

O OLMASA BEN NE YAPARDIM

Işıl Yücesoy ile iş ilişkisinin haricinde kurdukları anne kız ilişkisi sebebiyle usta sanatçı “o benim elim,kolum,kariyerim onun ellerinde,o olmasa ben ne yapardım” dedi.

tumay-ic-5

10 yaşında oğlu Dora’yı dünyaya getirdikten 7 yıl sonra geç yaşta anne olarak kızı Karen Berana’yı da dünyaya getiren ve yaşı geçkin anne adaylarına umut olan Özokur, fotoğraf sanatçısı eşi Şahin Tuhan ile birlikte üzerinde çocukluk resmi olan doğum günü pastasını üfledi. Çocukluğundan beri doğum günü partilerini düzenli kutlayan menajer Tümay Özokur, “yılda bir kez kutlanan günün hayatta en anlamlı gün olduğunu,bu vesileyle dostların bir araya gelmesinin çok keyifli olduğunu söyleyerek,tüm dostlarına teşekkür etti.

tumay-ic-3

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.