Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkan Sultan taburcu oldu
Türkan Sultan taburcu oldu
Yıllardır Cushing Sendromu adı verilen hastalıkla mücadele etmekte olan usta sanatçı Türkan Şoray, önceki gün ameliyat olduğu Fulya Acıbadem Hastanesi'nden taburcu oldu.
Magazin 12 Temmuz 2017 - 15:17

Sendrom nedeniyle hızla aldığı kiloları veremeyen ve yürüme güçlüğü çeken Türkan Şoray'ın ameliyatı başarıyla sonuçlandı. Çıkışta basın mensuplarının karşısına tekerlekli sandalye ile çıkan Şoray;” Şuan çok iyiyim. Yürüyemiyordum. Aşırı kilo alıp veremiyordum. Yaşam kalitesini düşüren bir hastalıktı. Çok şükür atlattım” şeklinde konuştu.

turkan-ic3

Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu ise;” Türkan Hanım’ın bir süredir devam eden Cushing Sendromu hastalığı vardı. Hipofiz bezindeki küçük tümörden kaynaklanan teşhisle ameliyat ettik. Sorunsuz bir ameliyat geçti. Tümörü de çıkardık. Şimdi sonuçlar daha iyi. Kortizon hormonunu epeyce düşürdük. Daha önce de böbrek üstü bezi kesesi alınmıştı. Bir ay dinlenmesi lazım.” dedi.

turkan-ic-5

Şoray’ın elini kızı Yağmur Ünal bir an olsun bırakmazken, kız kardeşi Nazan Şoray da ablasına destek verdi.

turkan-ic-2turkan-ic
Son güncelleme: 15:21 - 12.07.2017