Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye’nin en güzel ihracatı
Türkiye’nin en güzel ihracatı
Ünlü modellerin hayatlarını konu alan belgesel serisinin çekimleri başladı.
Magazin 14 Haziran 2016 - 23:35

İrina Shayk, Candice Swanepoel ve Taylor Hill'in yanı sıra Türkiye'den Tülin Şahin'in hayatı da seriye konu oluyor.

ADIM ADIM TAKiP ETTiLER

Süper modellerin kendi ülkelerinin mutfaklarını, müziklerini, kültürlerini ve mekanlarını da tanıtacağı proje için Türkiye'ye gelen RTL, Pro 7, Vox ve ABD'nin en büyük kanallarından biri olan ABC bir haftadır Tülin Şahin'in attığı her adımı takip ediyor.

Tülin Şahin KİMDİR?

1980 senesinde Danimarka’nın Odense şehrinde doğdu ve çocukluğunu orada geçirdi. Bir alışveriş merkezinde keşfedildi ve ardından profesyonel mankenlik için 1998 yılında Paris’e gitti. Asıl memleketi olan Türkiye’ye Zeki Triko ile imzaladığı mankenlik işi için geldi. Ailesi Sivaslıdır. ABD’li ünlü manken Cindy Crawford’a aşırı benzerliğinden dolayı kendisi hem Türk hem de dünya basınında Sivaslı Cindy olarak anılmıştır. Bunların yanı sıra konsept ve marka danışmanlığı ile birlikte freelance moda editörlüğü de yapmaktadır. Karl Lagerfeld tarafından Turkish Beauty/Türk Güzeli olarak adlandırılan Tülin Şahin, İngilizce, Danca, İsveçce, Norveçce, Türkçe, Almanca ve Fransızca olmak üzere yedi dili çok iyi bilmektedir.

Son güncelleme: 04:25 - 15.06.2016