Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşkları kanıtlansın ülkeyi terk ederim!
Aşkları kanıtlansın ülkeyi terk ederim!
Futbolcu Hakan Balta’nın eşi Derya Balta, yasak aşk yaşadıkları iddia edilen Ebru Gündeş ve Ufuk Ceylan’ı tanıştırdığını itiraf edip ekledi: “Evet, ben tanıştırdım ama birlikte değiller. Aşkları kanıtlansın, ülkeyi terk ederim!”
Magazin 11 Kasım 2016 - 00:16

ABD'de tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'la boşanma sürecinde olan Ebru Gündeş'le kaleci Ufuk Ceylan'ın yasak aşk yaşadığı iddiası konuşulmaya devam ediyor.

derya-balta-3

Hem Gündeş'in hem Ceylan'ın sert bir dille yalanladığı aşkın mimarı olduğu konuşulan futbolcu Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, katıldığı televizyon programında, “Böyle bir ilişkinin yaşandığı kanıtlanırsa bir saniye durmam, bu ülkeyi terk ederim” açıklamasını yaptı.

1

‘UFUK'UN HER ŞEYiNi BiLiYORUZ'

Gündeş ve Ceylan'ın beraberlik yaşamadığını kesin bir dille ifade eden Derya Balta, “Evet, onları ben tanıştırdım. Medyada yayılan fotoğrafları çok önce çekilmişti. Ufuk her gün bizim evimizde. Ona dair her şeyi biliyoruz” dedi.

resim-110036hp

Öte yandan dün sabah Seren Serengil'in ‘Duymayan Kalmasın' adlı TV programında yaptığı, “Ufuk bana iki kez Ebru'nun evine gittiğini itiraf etti” açıklaması kafaları karıştırdı.

Son güncelleme: 00:30 - 11.11.2016
Magazin 11 Kasım 2016 - 00:16