Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tutsak bu akşam saat kaçta? İşte Tutsak dizisi oyuncu kadrosu ve konusu!
Tutsak bu akşam saat kaçta? İşte Tutsak dizisi oyuncu kadrosu ve konusu!
İlk bölümü ile büyük yankı uyandıran Tutsak dizisi, 2. bölümü ile bu akşam yeniden Kanal D'de hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin hayranları Tutsak dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin başrol oyuncuları Pamir Pekin ve Gülper Özdemir ile ilgili bilgiler almak istiyor. Bizler de sizler için Tutsak dizisi oyuncu kadrosu, konusu ve başrol oyuncuları ile Tutsak bu akşam saat kaçta sorularının cevaplarını aradık.
Magazin 26 Eylül 2017 - 09:42

Kanal D’nin yeni dizisi Tutsak yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Tutsak’ın 2. bölümünde Kenan, Elif’i ailenin evine götürür ancak bu olay Kenan’ın başına büyük bir bela açacaktır. Büyük bir heyecan fırtınasına sahne olması beklenen Tutsak’ın 2. bölümü saat kaçta yayınlanacak? İşte Kanal D’nin yeni dizisi Tutsak’ın oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili tüm bilgiler…

TUTSAK 2. BÖLÜM ÖZETİ

Kenan, kendisine yardımcı olması için Elif'i ailenin av evine götürür fakat Elif'in av evine gitmesi ve yaşananlar Kenan'ın başına bela açacaktır.

Elif, Sadullah'ın ölümüyle ilgili Kenan'dan şüphe duymaya başlayacak, Bahadır ise Elif'i korumaya çalışırken kendisini tehlikeli durumlara sokacaktır.

Elif tüm bu olanların ortasında kalırken bir taraftan da Bennu'nun oyununa kurban gidecektir.  Kenan'ın polis tarafından sorgulanmasına sebep olan kişi ise ailenin içinden tahmin etmedikleri biri olacaktır.

 

TUTSAK’IN YENİ BÖLÜMÜ BU AKŞAM SAAT 20:00’DE KANAL D’DE!

 

TUTSAK 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tutsak dizisi başrol Elif'in tutsaklıktan kurtulması konusu üzerine gelişiyor. İşte Tutsak dizisinin 1. bölümünün özeti;

Elif’i tutsak eden kocası Sadullah, bir gün eve dönmez ve o günden sonra Elif’in hayatı eskisi gibi olmaz. Sadullah’tan sonra yalnız kalan Elif’e ilk yardımcı olan kişi komşusu Bahadır olur. Elif’e yanlarında çalıştıkları ailenin konağında iş ayarlar fakat bu aile Sadullah’ın ortadan kaybolmasına sebep olan Gürhan ailesidir. Elif bu konakta kim olduğunu saklamak zorunda kalır. Fakat Elif’in bilmediği şey Gürhan ailesi için Elif’in ne kadar önemli olduğudur.

Elif bu konakta hizmetçilik yaparken ailenin büyük oğlu Kenan, ailenin sırları için Elif’le yakından ilgilenmek zorunda kalacaktır. Bu durumdan memnun olmayan kişi ise Elif’e bu işi ayarlayan Bahadır olacaktır ve Elif kocasından sonra özgürlüğe ilk adımını sırlarla dolu zengin bir ailenin karanlığına atacaktır.

TUTSAK DİZİSİ KONUSU!

Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır.

Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar.

Elif, “Tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır.

TUTSAK DİZİSİ OYUNCU KADROSU

PAMİR PEKİN SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Pamir Pekin (Kenan):

31 Mayıs 1979 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. Parmaklıklar Ardında, Lale Devri, Güzel Çirkin, Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri ve son olarak İlişki Durumu Karışık dizilerinde rol almıştır.

gulper

Gülper Özdemir (Elif):

1990 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 1.76 boyunda ve 57 kilodadır. Akrep burcu olan oyuncunun gözleri kahverengidir. ABD Truman State Universty'de üniversite eğitimini tamamlamıştır. Fahriye Evcen'e benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Özdemir Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Simge karakterine hayat vermiştir.

Caner Şahin (Bahadır):

caner-sahin

Kadir karakteri Kemal ve Nilgün'ün tek oğludur. Kemal oğlu için ne kadar çabalamaya çalışsa da Kadir'in gençliği baba yoksunluğu ile geçer. Kadir'in hayatını Mert İpekçi yaşamıştır. Kadir Mert'in kendisinden çaldığına inandığı her şeyi geri almaya ant içer.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.