Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Üç dansözlü kına gecesi
Üç dansözlü kına gecesi
Popçu Berkay ile evlilik hazırlıkları yapan Özlem Katipoğlu önceki akşam kız arkadaşlarıyla birlikte kına gecesi düzenledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 31 Ağustos 2016 - 00:15

İstanbul Acarkent'teki kına gecesine Merve Boluğur, Fulya Terim, Seren Serengil, Neslişah Alkoçlar gibi isimler katıldı. Kınada davetliler üç dansözle oynadı. Damat Berkay Ankara'da konserde olduğu için kına gecesini basamadı.

Fulya-Terim-dansozler
Berkay’la evlilik hazırlığı yapan Özlem Katipoğlu’nun kınasına katılan isimlerden biri de Seren Serengil oldu. Geride bıraktığımız aylarda geçirdiği mide ameliyatı sonrası adeta bambaşka biri olan Serengil, gecede gelin adayı ile göbek attı ve bu anlarda çekilmiş bir kareyi takipçileriyle paylaştı.

seren-serengil-ic

YÜZÜK YERİNE DÖVME

Seren Serengil’in geceye dair paylaştığı bir başka kare ise Berkay ve Özlem’in yüzük parmaklarına yaptırdığı dövmeler oldu. Çiftin adının ve kına gecesinin tarihinin yazılı olduğu dövmeleri Serengil; “Sevenler hep mutlu olsun. Hep beraber .. ölene kadar” notuyla paylaşmış.

seren-serengil-ic-2
Son güncelleme: 07:45 - 31.08.2016