Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
UFO’lar Türkiye’ye sosyal medyadan saldırdı
UFO’lar Türkiye’ye sosyal medyadan saldırdı
Türkiye geride bıraktığımız akşam bir UFO saldırısına tanıklık etti.
Magazin 28 Kasım 2016 - 07:20

Cem Yılmaz’ın bile attığı tweetle dahil olduğu ‘UFO’lar Türkiye’ye saldırıyor’ hashtagi altında toplanan onlarca belki yüzlerce kullanıcı bir anda Türkiye gündemini değiştirmeyi başardı. Akşam 11 saatlerinde başlayan bu planlı eylemde kullanıcılar hesaplarından UFO görüntüleri paylaşarak Türkiye’nin her yerinde uzay gemilerinin görüldüğüne dair paylaşımlarda bulunmaya başladı. Kısa sürede pek çok kişinin dikkatini çeken bu paylaşımlar giderek ciddileşmeye başlayınca konuyla ilgili açıklama da gelmekte gecikmedi. “Bu yaşananlar, Interrail turkiye grubunun alt gruplarından biri olan goygoyrail isimli grubun, başlattığı trolleme kampanyasının ürünüdür. Aynı grup geçen sefer de kerimcandurmazaskerde şeklinde bir hashtag açmışlardı”

İLGİLİ HABERÇin'de görülen UFO!Çin’de görülen UFO!

CEM YILMAZ DA PAYLAŞIMDA BULUNDU

Sosyal medyayı kısa sürede etkisi altına alan bu UFO saldırısı paylaşımlarına dair bir tweet de Cem Yılmaz’dan geldi.

cem-yilmazİLGİLİ HABERUFO sandıkları cismi jandarmaya ihbar ettilerUFO sandıkları cismi jandarmaya ihbar ettiler

BEYAZ FUTBOL SUNUCULARI DA UFOLARI TARTIŞTI

Geride bıraktığımız akşam sosyal medya hesabından yayılan bu haberler Beyaz Futbol masasında da tartışıldı. Rasim Ozan Kütahyalı’nın FETÖ UFO’ları yorumu da dikkat çekti.

Yılmaz bu konuya ‘Telaş yok evdeyim’ paylaşımıyla dahil oldu. İşte sosyal medyada konuyla ilgili atılan tweetler ve bu hashtagle ilgili açıklama:

tweettweet-2ufo
Son güncelleme: 10:46 - 28.11.2016