Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Uğur Işılak, Demokrasi Nöbeti konseri için para istedi iddiası
Uğur Işılak, Demokrasi Nöbeti konseri için para istedi iddiası
Uğur Işılak, Demokrasi Nöbetleri'nde sahneye çıkmak için 37 bin lira istemiş iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Magazin 23 Temmuz 2016 - 13:44

Geride bıraktığımız 15 Temmuz’u 16’sına bağlayan gece yaşanan darbe girişimi başarısız olduktan sonra, Türkiye’nin dört bir yanında başlayan ‘Demokrasi Nöbetleri’ hız kesmeden devam ediyor. Bu nöbetlerde, sadece bayrağını kapıp sokağa çıkan vatanseverler değil aynı zamanda pek çok ünlü isim de boy gösteriyor ve gerek verdikleri mesajlarla ve gerekse söyledikleri şarkılarla katılımcılara moral aşılıyorlar. Ancak ortaya atılan bir iddia kafaları karıştırdı. AKP’ye yakınlığıyla bilinen sosyal medya danışmanı İbrahim Yörük’ün ortaya attığı “Ünlü bir sanatçı bir belediyenin programına davet edilmiş kent meydanına ve 37 Bin TL para istemiş!” mesajı bir anda gündeme bomba gibi düştü. Yörük, sonrasında bu ismin, Tayyip Erdoğan için Dombra şarkısını okuyan Uğur Işılak olduğunu söyledi. İşte Yörük’ün konuyla ilgili yaptığı paylaşımlar:

yoruk
yoruk 2

yoruk-3UĞUR IŞILAK’TAN İDDİALARLA İLGİLİ SERT YANIT GELDİ

Kısa sürede yayılarak büyük merak uyandıran bu iddiayla ilgili olarak sessizliğini bozan Uğur Işılak, twitter hesabından şu yanıtı verdi: “Bu süreçte “demokrasi nöbeti” programlarında sahne için para alan sanatçı şerefsizdir. Almayana aldı diyerek iftira atan da namussuzdur.” Işılak’ın, Meclis Genel Kurulu’nda uyuması ve koalisyon ile ilgili yazdığı şiirler sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Son güncelleme: 15:01 - 23.07.2016